Wrześniowy, debiutancki „Miesięcznik Egzorcysta” ukazał się w liczbie 15 tys. egzemplarzy, ale rozszedł się tak szybko, że zdecydowano o dodruku 5 tysięcy. W październiku nakład wzrósł do 25 tysięcy. W listopadzie nawet liczba 25 tysięcy egzemplarzy okazała się niewystarczająca - po dwóch tygodniach dystrybucji wydawca postanowił wydrukować kolejne 4 tysiące egzemplarzy.

- Bardzo dobra sprzedaż Miesięcznika Egzorcysta potwierdza nasze przekonanie, że na rynku prasowym brakowało tytułu, który w kompetentny sposób przedstawi racje, dla których warto unikać kontaktu z niebezpiecznymi praktykami ezoteryki i okultyzmu. Są sposoby, aby ustrzec siebie i swoich bliskich przed agresywną promocją magii - wyjaśnia Piotr Wojcieszek, wydawca pisma. W listopadowym numerze, który można kupić jeszcze do końca miesiąca przeczytamy m.in., że  chrześcijańska wiara w zmartwychwstanie nie da się pogodzić z wiarą w reinkarnację. A Stephen Barr profesor fizyki na uniwersytecie w Delaware w USA przekonuje, że duchowość człowieka (moralność, religia, sztuka) nie może zostać sprowadzona do elektrochemicznych procesów w mózgu. Wyniki sprzedaży „Miesięcznika Egzorcysta” potwierdzają, że bardzo wielu z nas potrzebuje fachowego wyjaśnienia i przestrogi, że warto patrzeć na oferty współczesnego świata bardziej krytycznie.

Pojawienie się pisma odbiło się szerokim echem w mediach, recenzje pojawiły się w tytułach masowych i katolickich, a także na wielu blogach. Facebookowy profil pisma pełen jest entuzjastycznych opinii czytelników.

Miesięcznik Egzorcysta sprzedawany jest w salonach Empik-u, Kolportera, Ruch-u, Relay, Inmedio i Garmond Press. Pismo dostępne jest głównie w punktach z wejściem do środka czyli tzw. salonach prasowych. Wydawca zapewnia też prenumeratę krajowa i zagraniczną.

W najnowszym numerze, artykuł ks. Michał Olszewskiego SCJ "Opętanie u dzieci", zamów prenumeratę, a miesięcznik otrzymasz nie wychodząc z domu! Odwiedź www.miesiecznikegzorcysta.pl

Więcej informacji na temat Miesięcznika znajduje się pod adresem: www.miesiecznikegzorcysta.pl