Zobacz, co mówią ludzie biznesu: Elżbieta Samborska, Marek Świeży, Maria Grzesiakowska, Krystyna i Maciej Kaniewscy oraz Czesław Bogdański.

 

 

 

Świadectwo Dariusza Bogackiego:

Od 2009 roku uczestniczę w życiu Duszpasterstwa TALENT. Bardzo zaintrygowało mnie, że są tutaj odpowiedzi na moje pytania i że biznes można, a nawet warto prowadzić po chrześcijańsku i mówić o tym otwarcie.

Podczas wielu spotkań z księżmi i przedsiębiorcami z różnych regionów Polski mogę pogłębiać swoją wiedzę biznesową i wiarę praktycznie jednocześnie. Spotkania tematyczne, rekolekcje i wsparcie duchowe jakie daje Duszpasterstwo pomagają spokojnie obrać cele życiowe i firmowe w duchu chrześcijańskim.

Duszpasterstwo jest także przykładem instytucji, która dostosowuje się do środowiska, dla którego działa, a także jest otwarte na nowe możliwości i technologie. Wiele rozmów i pomysłów, które napływają z całej Polski księża krok po kroku wprowadzają. Pojawiły się oprócz listów tradycyjnych, także bardzo wartościowe emaile redagowane przez księży i osoby zaprzyjaźnione z TALENTEM. A nowoczesne technologie, jak spotkania online z ekspertami, na stałe wpisują się już w działania księży na rzecz przedsiębiorców.

Osobiście jestem zaangażowany w TALENT i wiele mu zawdzięczam: m.in. to księża namówili mnie na wykorzystanie wiedzy marketingowej do przygotowania warsztatów „Etyczny Marketing” i to właśnie w Duszpasterstwie wyklarowało się moje powołanie przedsiębiorcy chrześcijańskiego i trenera biznesu, które realizuję w swoim życiu

Jeśli zastanawiasz się, czy płacić podatki, jak rozwiązywać problemy z pracownikami i kontrahentami oraz chcesz się dowiedzieć co Tobie i innym daje prowadzenie firmy po chrześcijańsku, Duszpasterstwo TALENT jest dla Ciebie!

 

 

           Więcej świadectw i opinii na stronie Duszpasterstwa Talent.