Tytuł: Miesięcznik Egzorcysta, numer 3/listopad
Wydawca: Polwen, Radom 2012 r.
Więcej o miesięczniku: miesiecznikegzorcysta.pl

Ze wstępu redaktora naczelnego – Artura Winiarczyka: „Jest tajemnicą poliszynela, że dusze zmarłych zjawiają się niektórym ludziom.
I to nie należy do rzadkości. Jeśli przychodzą, to w konkretnym celu. Jeśli proszą o pomoc (modlitwę, Mszę św.) i nie wzbudzają lęku, niezdrowych emocji, to są to autentyczne dusze będące w stanie czyśćca, w którym pozbywają się złych skłonności i skutków złego postępowania z okresu życia ziemskiego. To wyjątkowy gość. Jeśli prosi o modlitwę, to czy mielibyśmy śmiałość mu odmówić? I nie należy czekać z założonymi rękoma, aż dusze czyśćcowe raczą nas nawiedzić. Raczej – ze złożonymi rękoma, w geście modlitwy za nie. Jak zapewniają święci, ich wdzięczność będzie ogromna. Wyproszą nam u Stwórcy wiele dobrego. Duszom z czyśćca się nie odmawia”.


Dodatkowo w numerze:  
·A duchów było 6 – relacja z uwolnienia. Historia prawdziwa!
·Reinkarnacja, czy zmartwychwstanie. Wieczna tułaczka, czy wieczna nagroda.  – ks. dr Andrzej Wołpiuk
·Zły boi się światła - z ks. dr Eugeniuszem Derdziukiem, egzorcysta diecezji zamojsko – lubaczowskiej rozmawia Artur Winiarczyk.
·Czysta kasa – a w niej ks. Jarek Cielecki (Rzym) opowiada historię księdza, który przychodził z czyśćca w ramach zadośćuczynienia.

Ponadto:
·Świecznik z Berlina – świadectwo Magdy
·Najdłuższa noc Ojca Pio – Janusz Dorsz 
·Pseudoegzorcyści – dr Jadwiga Zięba
·Trwa rewolucja. Kto za tym stoi? – Tomasz Rowiński
·Czy człowiek to tylko splot nerwów? O materii umysłu – prof. Stephen Barr.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Wydawnictwo Polwen, „Miesięcznik Egzorcysta nr 3”, format: A4, s.64, oprawa miękka, cena detaliczna 10,00 zł.

Miesięcznik Egzorcysta sprzedawany jest w salonach Empik-u, Kolportera, Ruch-u, Relay, Inmedio i Garmond Press. Pismo dostępne jest głównie w punktach z wejściem do środka,
czyli tzw. salonach prasowych. Wydawca zapewnia też prenumeratę krajową i zagraniczną.

Fot. sxc.hu