Nowa aplikacja mobilna Profeto

Aplikacja mobilna to kolejne narzędzie stworzone przez Fundację Profeto.pl. Dzięki niemu każdy użytkownik smartfona może mieć przede wszystkim bezpośredni dostęp do radia online. Aplikacja daje możliwość słuchania „w tle”, tworzenia listy ulubionych utworów granych na antenie i odsłuchania ich w dowolnym czasie, a także dostęp do archiwalnych audycji w formie podcastów.

Jeśli jesteście zainteresowani artykułami i komentarzami biblijnymi na portalu profeto.pl, to będziecie mieli dostęp zarówno do treści aktualnych, jak i pełnego archiwum, a także do wszystkich materiałów video – rekolekcji, vlogów i reportaży.

Aplikacja obsługuje także „Sklep z sercem”, w którym można kupić książki, płyty, kawę, herbatę i akcesoria. Cały dochód z zakupów w sklepie internetowym Profeto przeznaczony jest na działalność ewangelizacyjną. 

Dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie zainstalują i zarejestrują się w aplikacji Profeto, przygotowaliśmy specjalny prezent – 35-procentowy kod rabatowy na zakupy w „Sklepie z sercem”.

Nowa aplikacja powstawała przez kilka ostatnich miesięcy. Za jej przygotowanie odpowiedzialni są informatycy z Profeto IT. Na początku roku pojawi się także wersja premium.

Narzędzie dostępne jest w GooglePlay i AppStore na urządzenia z systemem iOS i Android.

Pobierz nową aplikację Profeto już dziś!

GooglePlay