Wspomóż nas!

Wspieraj wolne, chrześcijańskie media bez szumu codzienności i bieżącej polityki! Wspieraj dobre Słowo i Muzykę! Pomóż nam przetrwać burzę niesprawiedliwości!

Fundacja Profeto.pl

PayPal:

Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusowego
Bank Millenium: 16 1160 2202 0000 0006 1436 4566

Możliwą formą wsparcia Fundacji Profeto jest przekaz pocztowy na adres:

Fundacja Profeto
Stadniki 81
32-410 Dobczyce

Wolne media to takie, które nie muszą prosić o zgodę na publikację swoich mocodawców, to takie gdzie pisze się i mówi to, w co się wierzy, tak jak te media zostały zaplanowane. Nasze media, czyli Fundacji Profeto z całą pewnością są wolne, nieobjęte cenzurą, pozwalające na rozwinięcie się w duchu chrześcijańskim, sercańskim, otwartym na Boga i drugiego człowieka. W naszym radio gramy muzykę, której ze świecą szukać w innych rozgłośniach. Nie jest ona wypełniaczem treści politycznych i reklamowych, ale wartością samą w sobie i komponuje się idealnie z treściami naszych audycji autorskich, poranków, popołudni, audycji ze Słowem. Nasze radio jest grającą amboną od samego początku, prawie 12 lat.

Profeto to nie tylko radio, ale przede wszystkim portal, który jest prawdopodobnie największą amboną Słowa Bożego w Internecie, przynajmniej tym polskim. Codziennie pojawiają się komentarze do Słowa – zarówno pisane, jak i wideo. Oprócz tego są artykuły publicystyczne, które można by określić jako chrześcijański lifestyle, bez polityki, bez bieżących problemów. Nasze media są bezpiecznym przylądkiem, w którym można znaleźć ukojenie i otulenie bez obawy przed jakimkolwiek siłowym przekonywaniem do czegokolwiek.

Ostatnie wydarzenia spowodowały, że stanęliśmy nad przepaścią nierentowności i upadku. Działania wokół naszego projektu miłosierdzia, czyli Archipelagu, spowodowały, że zablokowano nam wszystkie środki, zaplombowano wóz transmisyjny i zostaliśmy pozbawieni możliwości opłacania rachunków, opłacania naszych współpracowników, co tu dużo pisać – codziennego funkcjonowania.

Profeto to zgrany zespół dobrych ludzi, którym na sercach (w końcu to dzieło sercańskie!) leży głoszenie Słowa, leży życie w myśl cytatu św. Jana Marii Vianneya, że nie mów ludziom o Bogu, ale żyj tak, żeby sami zaczęli pytać. To grupa, która w ostatnich tygodniach jest bardzo mocno doświadczana internetowym hejtem, niesprawiedliwymi osądami i medialną przemocą.

Dlatego też ośmielamy się zwrócić do Was, naszych przyjaciół, o wsparcie finansowe, które pomoże nam przetrwać te trudne chwile, które pomoże nam w miarę suchą stopą przejść przez tę burzę niesprawiedliwości. Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którym na sercu leży idea wolnych mediów o wsparcie. Przede wszystkim prosimy o modlitwę w naszej intencji, ale również o wpłaty, żebyśmy przetrwali i w dalszym ciągu głosili codziennie Słowo Boże.