ŚwiadoMY

ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-08 (audio)

8
październik 2019

ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-10-08 (audio)

Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto!

ŚwiadoMY wychowawca w kontekście komunikacji.

Dowiesz się z nich jak pomagać, chronić i edukować. Wspólnie możemy podjąć działania, które przyczynią się do zwiększenia naszego bezpieczeństwa!

"ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel" - Bądźcie z nami! Bądźmy świadomi!

Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Powiązane artykuły

Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S03E07

Nowy cykl audycji Busol@, w którym będziemy mówić o christianofobii. Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek VII - Podsumowanie ostatnich odcinków. Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
26 czerwca 2022

Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! S02E20

Nowy cykl audycji Busol@, w którym będziemy mówić o prześladowaniach na tle religijnym. Busol@ – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek XX - Wspólne działanie poprzez dialog. Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
26 listopada 2021

Busol@ - nasze spojrzenie w dobrą stronę! #21

Cykl audycji >>Busol@<< to przestrzeń, w której chcemy dzielić się z Wami wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami na to, jak kształtować młodego człowieka tak, aby jego życie było sensowne i przeżywane w pełni! Busola – nasze spojrzenie w dobrą stronę! Odcinek XXI - Opuszczone gniazdo? Cykl audycji współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
22 grudnia 2020

Rodzina – wyzwania i szanse dzisiaj - 2019-12-28 (audio)

Jaka jest kondycja współczesnej rodziny? Jak funkcjonuje w otaczającym nas świecie i w Kościele? Jak może wyglądać jej przyszłość? Na te niełatwe pytania postara się poszukać odpowiedzi Piotr Patejuk w cyklu audycji "Rodzina - wyzwania i szanse dzisiaj" na antenie Radia Profeto!
28 grudnia 2019

ŚwiadoMY - dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-12-03 (audio)

Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto! ŚwiadoMY młody człowiek i jego bunt.
3 grudnia 2019

ŚwiadoMY – dziecko, rodzic, nauczyciel - 2019-09-15 (audio)

Chcesz być świadomym rodzicem, nauczycielem, dzieckiem? Zapraszamy Cię na cykl audycji "ŚwiadoMY" w Radiu Profeto!  W tym odcinku "garnitur". Będzie o tym w co ubrali nas nasi rodzice i w co my ubieramy nasze dzieci.
15 września 2019